Spoločnosť Topdoors Vám ponúka široký sortiment interiérových dverí a obložkových zárubní. Našou snahou je predložiť Vám výrobky s vysokou prepracovanosťou konštrukčného detailu a súčasne v čo najvyššej kvalite remeselného prevedenia. Vyberať môžete zo širokej palety modelových radov dverí, ktorá zahŕňa tak dvere klasické tak aj dvere, ktoré zodpovedajú moderným dizajnovým trendom. Samozrejmosťou sú dvere plné, kazetové alebo rôzne presklené.

Z pohľadu použitých materiálov povrchu dverí a zárubní môžete u nás zaobstarať dvere a zárubne dyhované, prípadne laminované strednetlakovým laminátom (CPL) alebo potiahnuté fóliou. Dvere laminované môžeme alternatívne ponúknuť v prevedení vysokotlakového laminátu (HPL).

Z hľadiska funkčnosti ponúkame dvere otočné s polodrážkou, otočné bez polodrážky, dvere kyvné a dvere posuvné na stenu aj do stavebného puzdra. Ku všetkým menovaným typom dverí vyrábame obložkové zárubne, súčasťou našej výroby sú aj presklené steny. Sme schopní splniť nielen Vaše štandardné požiadavky, ale aj náročná a atypické riešenia.

MODEST

Interiérové ​​dvere MODEST sú základné modelovou radou našej ponuky. Tieto dvere dodávame v prevedení povrchových úprav fólie, CPL, HPL a dyha. Dvere môžu byť plné alebo presklené, ponuka CPL a dyhovaných dverí obsahuje ako pozdĺžnej tak aj priečne orientované dekory. Nevšedné sú CPL s jemnou štruktúrou povrchu. Vnútorné dvere Modest je možné dodať aj s rôznymi požiadavkami na funkciu dverí, tj. Dvere s požiarnou odolnosťou, dvere dymotesné, dvere s definovanou akustickou nepriezvučnosťou, prípadne dvere s klimatickou odolnosťou.

STYL

Interiérové ​​dvere radu STYL splní Vaše predstavy o modernom domove. Môžete vyberať z mnohých variantov dverí plných alebo dverí presklených, zo širokej palety materiálov povrchu dverí od fólie, cez CPL až po dyhu. Napríklad v materiáloch CPL Vám ponúkame viac ako dve desiatky rôznych dekorov priečnych alebo pozdĺžnych vrátane najmodernejších povrchov s jemnou štruktúrou. Pre presklené dvere je samozrejmosťou výber zo šiestich skiel zahrnutých v základnej cene dverí alebo voľba z bohatej ponuky príplatkových skiel.

RUSTIC

Dvere modelovej rady RUSTIC sú určené tým, ktorí uprednostňujú rokmi osvedčené tvary presklenia, kaziet a rámčekov. Pre dvere je charakteristický historizujúce vzhľad a súčasne spĺňajú nároky modernej domácnosti. Dvere RUSTIC ponúkame v základnej palete dýh, CPL a fólií.

INOX-ALU

Dynamické a moderné línie kovových prvkov obohacujú dvere radu INOX / ALU. Jadro dverí je vyrobené z dierovanej drevotriesky. Kovové pásky s efektom nerez ocele alebo hliníka dodávame ku všetkým modelom v šírke 10mm.

PANORAMA

Harmóniu netradičného spojenie skla a dreva Vám ponúknu dvere modelového radu PANORAMA. Tieto nevšedné dvere môžu byť známkou Vašej osobitosti a originality. Naplní Vaše predstavy o modernom interiéru. Ponúkame ich v prevedení dyhy a CPL.

RETRO